О ні! Ви хочете ліквідувати ОСББ?!

Часто стикаюсь з ситуацією, коли створено ОСББ, проте воно не може здійснювати свою діяльність. На це бувають різні причини. Будинок не можуть прийняти від ЖЕКу (хоча після створення ОСББ ви вже можете господарювати в будинку), точніше прийняти документи та взяти … Читати далі О ні! Ви хочете ліквідувати ОСББ?!

Внесок на утримання – один для всіх чи різний?

Не всі поділяють думку, що для всіх співвласників будинку (який осблуговується ОСББ) повинен бути єдиний внесок на утримання будинку. Однаковий в тому числі і для юридичних осіб, чи підприємців, що володіють комерційними приміщеннями. Мова не йде про справедливість. Наприклад, що … Читати далі Внесок на утримання – один для всіх чи різний?

ОСББ та “зелений тариф”

Доброго дня, дорогі ОСББешники! Чи знаєте Ви, що таке «зелений тариф» на електроенергію? Чи не хотіло б ваше ОСББ скористатись таким способом поповнення коштів об’єднання? «Зелений тариф» Це гарантований законом до 1 січня 2030-го року тариф за електроенергію, яка вироблена … Читати далі ОСББ та “зелений тариф”

Жити по-новому: облік тепла та води

Давайте ближче придивимось до Закону України “Про комерційний теплової енергії та водопостачання”. Закон прийняли, підписали, опублікували і він вже діє, але не в повну силу. Тепер облік тепла і води буде по новому. Добре чи погано, вирішувати вам. Зробив огляд … Читати далі Жити по-новому: облік тепла та води