Новий Персональний кабінет в додатку

Ми повністю змінюємо персональний кабінет співвласника/мешканця. Все заради того, щоб його можна було встановити на телефон у вигляді додатку. Це не класичний додаток, який необхідно завантажувати через магазини App Store та Play Market. Далі поясню, як це працює.

Тепер вхід до персонального кабінету за адресою https://flat.moeosbb.com/ За цією адресою можна увійти в персональний кабінет як з персонального комп’ютера так і з браузера в телефоні. І найголовніше – Персональний кабінет можна встановити на телефон як додаток.

Встановлення

На Android телефонах браузер сам запропонує встановити додаток на телефон. Для iPhone такого повідомлення не буде, необхідно самостійно зайти у налаштування браузера та натиснути “На початковий екран”, потім ще раз підтвердити встановлення додатку. 

Після цих нескладних маніпуляцій на екрані телефона з’явиться додаток Моє ОСББ – Персональний кабінет.

На персональному комп’ютері з Windows, до речі, також можна встановити цей додаток. На робочому столі збережеться піктограмка з Персональним кабінетом. Всі ті ж дії, що і на телефоні, можна буде робити і на персональному комп’ютері. 

Зараз в мобільному додатку розміщені такі ж розділи, як і в попередньому персональному кабінеті. Також є можливість оплатити внесок на утримання будинку. Для оплати використовуються платіжні сервіси iPay або Portmone, з подальшим поступовим переходом повністю на Portmone.

Адміністрування

Ви, як адміністратори свого ОСББ через програму moeosbb.com надаєте доступ до персонального кабінету. Щоб дати доступ співвласникам/мешканцям до персональних кабінетів, Ви повинні в реквізитах квартири в закладці Контакти вказати електронну адресу або телефон (разом також буде працювати). 

Якщо ви вже раніше додали електронні адреси та телефони співвласників, то все це залишається актуальним для нових Персональних кабінетів. Паролі також використовуються попередні. Вам нічого не потрібно змінювати. Коли співвласники/користувачі спробують увійти до персонального кабінету старим способом, вони будуть перенаправлені на сторінку https://flat.moeosbb.com/

Важливо – тепер вхід в додаток Персональний кабінет можливий і за номером телефону і за адресою електронної пошти. Раніше, був можливий доступ тільки за електронною адресою. Відновлення паролю доступу до Персонального кабінету відбувається за допомогою SMS повідомлень на номер телефону, вказаного в реквізитах квартири.

Для наповнення Персональних кабінетів інформацією у вас в програмі є розділи Повідомлення та Збори співвласників. Інформація з цих розділів відображається у Персональних кабінетах. Повідомлення, які можуть надсилати користувачі з Персонального кабінету, будуть відображені у розділі Повідомлення, а також продубльовані на вашу електронну пошту.

Вчора ввечері ми розмовляли про мобільний додаток і про те коли ми нарешті його доробимо. Ще не все працює ідеально, і не всі розділи, які ми б хотіли, є в додатку. Реально затримали розробку десь на пів року – це жахливо з нашого боку. Згадали принцип мінімальної необхідності (коли головне завдання – щоб виконувались основні функції, а решту функцій подивимось в процесі чи потрібні). А потім кажемо – та давай викладаємо як є, ми це можемо відкладати ще півроку, так діла не буде. А нам треба знати, чи це потрібна річ, чи будуть люди користуватись, куди рухатись далі.

Отже, запустили Персональний кабінет у тестовому режимі, в процесі виправимо помилки, якщо такі виникнуть, з часом додамо нові розділи в додаток. Одним словом, будемо відшліфовувати, і нам для цього потрібні реальні користувачі та ваші відгуки. 

Пробуйте.