Інформування про збори співвласників

Одним з ваших обов’язків є інформування співвласників про проведення загальних зборів співвласників. Зрозуміло, що ви повинні діяти в рамках Закону “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” та дотримуватись вимог, які там встановлені щодо інформування, проведення, голосування та ін.

Як додатковий інструмент роботи з співвласниками в програмі МоєОСББ є можливість інформувати співвласників про проведення загальних зборів та про рішення які вже прийняті. В розділі Збори співвласників ви можете розмістити інформацію про:

  • загальні збори що вже відбулись: порядок денний та яке рішення прийнято;
  • загальні збори, які плануються: порядок денний таких зборів для попереднього обговорення.

Інформація розміщена у цьому розділі буде доступна у Персональному кабінеті мешканця.

Переходьте на сторінку “Збори співвласників

Сторінка поділена на два розділи “Збори” та “Порядок денний”.

Внизу знаходиться функціональне меню:

  • – створення нового запису;
  • – редагування обраного запису;
  • – видалення обраного запису;
  • – створення файлу pdf з протоколом зборів;

Для розміщення інформації про загальні збори необхідно:

1. В розділі “Збори” додати дату зборів. Для цього натискайте і у вікні, що відкриється введіть дату:

2. У розділі “Порядок денний” додати питання, які будуть розглядатись на загальних зборах співвласників. Для цього натисніть   у розділі “Порядок денний” та заповніть поля у вікні, що відкриється:

Якщо ви розміщуєте інформацію про збори, які вже відбулись, необхідно в полі “Стан” вказати чи рішення прийнято чи відхилено. Для зборів, які тільки плануються, залишаєте стан “Ще не голосувалося”.

Після заповнення порядку денного, ви можете роздрукувати Протокол зборів співвласників. Для цього натисніть   у нижньому меню, завантажиться файл з Протоколом. Форма протоколу затверджена Наказом №203 від 25.08.2015. Всі дані беруться з відповідних полів у програмі МоєОСББ, тому вони повинні бути заповнені. Наприклад площа квартири, власник квартири беруться з даних у розділі “Квартири“, інформація про документ, що підтверджує власність береться з розділу “Мешканці“.

Як додати інформацію, читайте за посиланням:

Інформація про квартири в програмі МоєОСББ

Сторінка Мешканці – елементи паспортного столу в програмі МоєОСББ

Інформація про загальні збори доступна мешканцям у Персональному кабінеті. Дізнатись більше про кабінет можна за посиланням:

Персональний кабінет мешканця

Додатково ви можете поінформувати співвласників про проведення загальних зборів надіславши sms-повідомлення, а також можна розмістити інформацію повідомленням в персональному кабінеті та на електронну пошту.