Вітаємо нового конкурента!

Ми за здорову конкуренцію. Конкуренція це благо для споживачів послуг та товарів. Коли на ринку з’являються нові продукти, конкуренція посилюється, покупці отримають кращі ціни або умови. На ринку програм для ОСББ, вже є яка-не-яка конкуренція. Не буду перелічувати конкурентів, їх легко загуглити 🙂 Об’єднання вже зараз можуть пробувати різні програми, і обрати те що їм подобається найбільше та задовільняє їхні потреби.

Мабуть через святковий період та локдаун пропустив важливу для нас подію – 15 січня відбувся 20 Pitch Day, організований Українським фондом стартапів. Після якого було прийняте рішення профінансувати 5 стартапів, один з яких (увага!) – “OSBB Online. Комплексне рішення  для управління багатоквартирними будинками та комфортного життя мешканців”. Стартап отримає грант 25000 доларів. Ось тут можна подивитись презентацію цього проекту, прокрутіть до 3:06:08. Здається, що слово “діджиталізація” якось магічно діє на інвесторів.

Ну що ж, вітаємо нового конкурента!

Обіцяю що легко вам не буде 🙂 По-перше, через те, що ринок не такий простий, як здається на перший погляд. По-друге, ми не збираємось здаватись.

Що для клієнтів добре, то для нас не дуже. Кожного разу, як бачу нового конкурента, звичайно починаю переживати. Що я не зміг запропонувати такого, що він тепер може? В чому він кращий? Скільки він зможе “відкусити” ринку? І зразу починаєш думати в напрямку як покращити свій сервіс, що ще запропонувати користувачам, щоб вони не переходили до конкурентів. Тому я радію новим конкурентами, це не дає розслабитись, і тримає в тонусі. Більше конкурентів – цікавіша боротьба. 

Не так давно я писав про Джек, який з’явився на ринку. Там мене вразили 47 людей в команді. Це просто фантастично для нашої сфери.

Ще раз нагадаю, що ми вже 5 років працюємо над своїм проектом. Є програми, які працюють довше. Були проекти, які не “злетіли”, і десь валяються в темних кутках інтернету.

Всі, хто зараз виходить на ринок з програмами обліку, повинні розуміти, що всі старі ОСББ вже використовують якісь інструменти для спрощення собі життя. Нові ОСББ, які з’являються щороку, будуть шукати рішення і завжди знайдуть кілька варіантів на вибір. Важливе питання – те що буде вважатись унікальною торговою пропозицією, чи вона дійсно потрібна на ринку, і чи вона вагома, щоб змінити те що використовується зараз.

Мені подобається, коли нові проекти в презентаціях оцінюють ринок, множать якісь цифри на гривні і кажуть, що ринок тут ого-го. Це так оптимістично 🙂 і навіть мене надихає. Насправді, ринок складніший. Він не є поганий чи маленький, він такий як є. І коли починаєш працювати і спілкуватись з клієнтами, приходить розуміння, що тут відбувається.  В нас працює вже більше 100 об’єднань. У кожного свої особливості, під кожен потрібно підлаштовувати програму. Нові, які додаються, не перестають мене дивувати – кожного разу щось нове.

Стартапи це тепер модно, всі хочуть робити стартапи.. Але ж, що це за стартапи такі, які виходять на ринок де вже є конкуренція? Це просто ще одне рішення на ринку, і фокус має бути на клієнтах, на вирішенні його проблем. Забагато уваги “стартапам” і мало уваги клієнтам. Складається враження, що вони живуть у своїй бульбашці з пошуком інвестицій, коворкінгами, пітчами, фондами, хакатонами, роадмапами. Тут пахати треба, боротися, щоб вижити.

Нові гравці приходять з новими ідеями. Це добре, клієнти стають вибагливішими, а ти не можеш пропонувати гірше, інакше треба закривати проект. Так що ж нового пропонує OSBB online? Під яку проривну ідею дали грант? Давайте подивимось.

В порівняльній таблиці з конкурентами вони виділили речі, яких немає ні в кого: white label, інтеграція датчиків, веб-камери. Wihte label – звучить круто, ринок цікавий. Але ідея не нова, часто через вимоги конфіденційності про це не розповідають гучно, наприклад як в нашому випадку. Інтеграція датчиків та веб-камери – це також круто. Тільки скільки ОСББ з 35 тисяч в Україні, мають датчики та веб-камери і готові за це платити? Це дуже обмежений ринок.

Далі розповідають про повну діджиталізацію ЖК. Взагалі часто згадують про ЖК. Та клієнтом наших сервісів не є ЖК. Клієнтами є управлінські компанії, об’єднання співвласників. При чому законодавство в нас таке, що ОСББ може змінювати управлінську компанію в будь-який час. В умовному ЖК, один з будинків може зібрати загальні збори і перейти на самоуправління. Так хто ж ваші клієнти?

Цікава (але не нова) ідея в бізнес моделі заробляти на комісіях з продажу додаткових сервісів для мешканців. Буде працювати, коли буде масштаб діяльності. А масштаб з’явиться, коли сервіс буде мати значну частину ринку. А щоб отримати значну частину ринку, треба щось запропонувати ринку. І запропонували мобільний додаток та web-платформу. Ще один додаток і ще одна платформа. Чи будуть вони кращі від інших? Побачимо.

Цікавий момент, і дуже важливий. Спочатку розповідають про інтеграцію датчиків та веб-камер, мобільні додатки, комісії з продажу і т.д., А коли запитали, що ви дізнались нового про своїх клієнтів тестуючи рішення на тих 7 ОСББ, говорять про те, що зараз дуже важливо доробити модуль бухгалтерії та голосування. Курча, ТАК! 

Ось біль клієнтів – бухгалтерія і голосування. Ви про це не знали? Вже всі більш-менш притомні сервіси запропонували бухгалтерію для своїх клієнтів, і отримують за це нових клієнтів. А з голосуванням трохи складніше, через законодавство, яке передбачило тільки один спосіб голосування. В Раді вже є законопроекти про голосування електронними підписами, коли вони будуть прийняті не відомо. Тому зараз залишається тільки опитування, яке не має юридичної сили. 

Я був дуже здивований, коли побачив OSBB online у конкурсі грантів від Українського фонду стартапів, тим більше переможцем. З самого початку Фонд проголошував, що буде інвестувати тільки в українські стартапи, але які будуть орієнтуватись на світовий ринок, а не локальний. Бачу ця ідея здулась повністю. ОСББ – це абсолютно локальна історія, яка чітко обмежена нашим законодавством. Тому я одразу почав шукати де ж тут глобальна іде?. Вона є – вже за рік засновники планують виходити на європейський ринок зі своїм рішенням. Молодці, це дуже амбітно. Це було б реально круто, якщо це вдасться. Тут ми не конкуренти, тому бажаю успіху. 

Ще є речі, через які я дуже сильно засмутився:

1. Нашу програму Моє ОСББ не включили в перелік конкурентів. 

Як? Чому? Ми настільки не помітні? (більше 100 ОСББ!).  При чому по нашому функціоналу ми далеко не останні серед тих, кого перерахували у презентації. 

Це прикро. Це дуже прикро.

2. Слоган на сайті “Керуй будинком, дружи з сусідами”. 

Мабуть розробники точно не бачили нашого сайту. У нас з 2015-го року слоган “Керуємо будинком, дружимо з мешканцями”. Могли б щось оригінальніше придумати. 🙂 

Підсумовуючи. Для нас в цій історії тільки один висновок – не можна розслаблятись. Стати №1 на ринку – не просте завдання. Потрібно або запропонувати, щось проривне чого немає на ринку, що буде популярне, або тяжко працювати вдосконалюючи свій продукт і залучаючи нових клієнтів. Ми просуваємось повільно, але впевнено. І ще раз пересвідчився, що ми на правильному шляху.