100 користувачів Моє ОСББ

Важлива подія відбулась в січні – 100 об’єднань користувались програмою Моє ОСББ.

Дякуємо за довіру! Це дуже важливо для нас – бачити, що наша праця допомагає людям. Ми знаємо, що не все ще ідеально, та багато чого можна зробити. З іншого боку намагаємось робити просте та легке в користуванні рішення. Найближчим часом у нас з’являться нові цікаві і корисні речі.

За дев’ять місяців додалось 50 нових користувачів, в січні приєдналось соте об’єднання. За ці дев’ять місяців загалом зареєструвалось на сайті 297 об’єднань, з яких 50 продовжили роботу, а це тільки 17%. Виходить, що для 83% ми не запропонували рішення, яке б їм пасувало. Є куди рухатись і над чим працювати!

Ми пропонуємо користувачам просте в користуванні рішення, яке економить їм час, та спрощує ведення обліку. Про довіру до нас, свідчать оплати, які роблять користувачі – 14 користувачів оплатили за весь 2021-й рік користування, та ще два десятки оплатили за пів року користування. Як кажуть в Одесі – “немає кращого підтвердження дружби ніж передоплата”. При чому, вони зробили це з власної ініціативи, ми не просили їх, і в нас немає умов оплачувати на довгі терміни. В нас дуже демократично, можна сплачувати щомісяця 100 гривень і працювати.

Погляньте на карту, де позначені міста в яких користуються програмою Моє ОСББ.

Традиційно в нас все ще переважають користувачі з західного регіону. В розрізі областей ось так це виглядає: Львівська – 55, Запорізька – 12, Київська10, Чернігівська6, Дніпропетровська3, Закарпатська3, Одеська3, Миколаївська2, Волинська1, Кіровоградська1, Полтавська1, Рівненська1, Тернопільська1, Черкаська1

Чотири об’єднання ведуть в нас облік вже на протязі 5 років. Це дуже круто і приємно. Що цікаво, тільки одне з них зі Львова.

Одразу зауважу, що ми рахуємо тільки тих користувачів, які платять за користування. Користувачі, які знаходяться в пільговому періоді і знайомляться з програмою, не враховуються.

Хочу нагадати, що рекомендуючи наш сервіс іншим об’єднанням, ви можете отримувати безкоштовні місяці користування. За кожну рекомендацію ви та новий користувач, якому ви рекомендували наш сервіс, кожен отримає два безкоштовні місяці користування програмою. Деталі за цим посиланням.

Раніше обіцяв, коли кількість об’єднань в програмі зросте до 100 ще раз зробити огляд по розміру внеску на утримання будинку.

Отже на початок лютого мали 100 ОСББ, в яких 12437 квартира, загальна площа яких складає 686002 кв.м. В середньому наш користувач – це об’єднання на 124 квартири площею 6860 кв.м.

5,62 грн./кв.м. – середнє значення внеску на утримання будинку по всім ОСББ в програмі (я називаю “всіх ОСББ” для спрощення, насправді облік ведуть не тільки об’єднання, також управляючі компанії у формі ТОВ, ЖБК та інші).

Середнє значення розміру внеску на утримання трошки зменшилось і становить 5,62 грн. за кв.м. площі. Найменший розмір внеску 1,43 грн за кв.м., і найбільший розмір внеску 17,00 грн за кв.м. Середнє значення без екстремальних розмірів внеску ( менше 3 гривень та більше 10 гривень) виходить 5,37 грн. / кв.м., точнісінько так само, як було попереднього разу.

Помітно зросла частка об’єднань в яких внесок на утримання 5-7 грн./кв.м.(47%) та зменшилась частка тих в кого розмір внеску 4-5 грн./кв.м. Це відбулось не тільки за рахунок нових об’єднань, а також через те, що багато хто переглянув в сторону збільшення розмір внеску на 2021-й рік.

Не дочекаюсь, щоб зробити огляд по розміру внеску в розрізі регіонів. Для цього потрібно мати 50-100 користувачів в кожній області. А це загалом більше тисячі об’єднань. Тому наша ціль – 1000 користувачів програми Моє ОСББ. Йду працювати.