Голосування в програмі МоєОСББ

В програмі МоєОСББ можна провести обговорення та опитування серед співвласників будинку. Зрозуміло, що таке опитування немає юридичної сили і може стосуватись або питань, які можна вирішувати без загальних зборів співвласників, або для попереднього обговорення проблеми та виявлення рівня зацікавленості співвласників.

Пам’ятайте, що голова правління, правління, співвласники повинні діяти в рамках Закону України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” та в рамках статуту об’єднання при прийнятті рішень, які стосуються діяльності ОСББ. В Законі та статуті прописані повноваження голови правління, питання, що належать до виключної компетенції зборів співвласників та є встановлені Законом правила прийняття рішення в об’єднанні через проведення загальних зборів співвласників.

Повертаємось до можливостей сервісу “МоєОСББ” і переходимо на сторінку “Повідомлення

На закладці “Повідомлення” будуть всі повідомлення, які ви надсилали мешканцями, та отримані від них.

В нижньмоу меню натисніть . Для створення нового обговорення, у вікні, що з’явиться, заповніть необхідні поля та збережіть.

У персональному кабінеті мешканця в розділі “Корисна інформація” з’явиться відповідне повідомлення.

Для того, щоб прийняти участь в обговоренні та голосуванні мешканець повинен увійти в свій персональний кабінет та відкрити повідомлення. Далі в нього буде можливість проголосувати “За” чи “Проти” та прокоментувати питання.

Переглянути результати голосування ви можете на сторінці “Повідомлення”. В таблиці буде відображена кількість голосів “За” та “Проти”.

Натиснувши в нижньому меню  ви зможете переглянути детальні результати голосування та коментарі, які залишили мешканці.

В програмі не передбачено видалення чи редагування коментарів. Ми не хочемо, щоб при обговоренні важливих питань була можливість зловживати “службовим становищем”, всі співвласники рівні у своїй можливості висловлювати власну думку.