Внесок для мансарди

Вдалось реалізувати дуже нестандартне нарахування внесків, де є різні внески на утримання будинку для різних частин квартири. 

До нас звернулось ОСББ в якого є квартири з мансардами. В загальну площу квартири входить площа мансарди. Зазвичай ОСББ затверджують внески на утримання будинку за квадратний метр загальної площі квартири (рідше за квартиру вцілому). В даному ОСББ прийняли рішення про два різні внески на утримання будинку – один звичайний за квадратний метр площі квартири, другий за квадратний метр площі мансарди. Таким чином, для квартири в якої є мансарда, на частину загальної площі нараховується один внесок на утримання будинку, а на площу мансарди інший. 

Тепер в програмі МоєОСББ є можливість нараховувати одній квартирі окремі внески на утримання будинку для різних частин. В реквізитах квартири необхідно вказати площу мансарди (яка входить в загальну площу квартири), а в налаштуваннях внеску на утримання будинку можна створити внесок “За метр квадратний мансарди”. При розрахунках від загальної площі квартири віднімається площа мансарди і внесок на цю площу розраховується стандартний, а площа мансарди рахується по своєму внеску на утримання будинку. 

Таким чином не потрібно робити два повідомлення окремо для частини площі квартири без мансарди і повідомлення на оплату для мансарди. Все нарахування по квартирі в одній стрічці. 

Якщо у Вас також є нестандартні нарахування, і ви вигадуєте різні “костилі” у вигляді двох повідомлень на оплату, чи додаткових нарахувань – звертайтесь до нас. В нас гнучка система і ми завжди раді допомогти.