Наші користувачі на карті

Всі, хто вперше знайомиться з нашою програмою, питають нас “Скільки ОСББ користується програмою?”. І трохи рідше, але також поширене питанням, “А хто працює в місті Х?”. 

Перше питання ставлять з тих міркувань, що більше ОСББ працює, значить більше довіри до самої програми. Спрацьовує прийом “куди всі – туди і я”. Сервіс, який стає масовим, має більше шансів отримувати нових клієнтів, це дійсно так. А комусь треба починати з нуля і завойовувати довіру. В конкурентному середовищі важливо, щоб сервіс був корисним та якісним. 

Друге питання ставлять для того, щоб отримати більше інформації від реальних користувачів. Перевірити чи задоволені вони сервісом, порівняти з конкурентами. Це дуже важливий момент, щоб реальні користувач дали позитивні рекомендації. Часто сервісами користуються, бо “хтось колись там почав працювати і ми продовжуємо”,  чи “вже багато років користуємось і не шукаємо альтернатив”. Або ж буває відповідь “нам і це не подобається і тут труднощі, але вже хай буде, якось працюємо”.

Тепер відповідь на ці питання у нас завжди під рукою – на карті наших користувачів. Заходьте, дивіться хто користується і скільки їх. На карті немає адрес, тільки міста в яких є користувачі і назви ОСББ. Персональної інформації ми не повідомляємо. Думаю, якщо у вас виникне така потреба, не складе труднощів знайти контакти ваших друзів ОСББешників. 

Зараз на карті 39 ОСББ. Це тільки ті користувачі, які платять за програму, тобто ті хто нам довіряє. Вирішуйте самі, чи це багато чи мало. Серед них такі, що працюють в програмі вже більше чотирьох років. Ми вдячні всім користувачам, за поради, зауваження і критику. За цей час постійно щось дописували і докручували в програму. Ми і надалі відкриті, і будемо вдосконалюватись, чекаємо ваших пропозицій.