Завантаження банківської виписки

Ми створюємо програму яка повинна спрощувати роботу бухгалтера, чи голови правління ОСББ, якщо він самостійно веде облік у своєму будинку. Ідея полягає в тому, щоб один раз на місяць, за один день можна звести доходи і видатки, зробити нарахування, відправити мешканцям повідомлення чи рахунки, та інші дії. Не потрібно перетворювати бухгалтерський облік на щоденну рутину, і витрачати на це масу часу. Ви повинні піклуватись про свій будинок, а не про облік.

Нещодавно ми оновили інструменти для бухгалтерів  і тепер вже в деталях розповідаємо, як це працює. В програмі і раніше була можливість завантажити інформацію з файлу банківської виписки. Ми суттєво вдосконалили роботу з випискою. Тепер при завантаженні виписки відбувається:

  • розпізнавання якій квартирі призначений платіж;
  • розпізнавання до якого типу витрат відноситься платіж;
  • автоматичне створення неіснуючого в програмі контрагента;
  • створення відповідних проводок по доходам та витратам.

Всі інструменти з ручним введенням оплат та витрат залишаються без змін. Це зручно для маленьких об’єднань, де на протязі дня можна відобразити в програмі оплату чи господарську витрату. Та коли у вас щоденно надходять кошти на рахунок, коли працює кілька людей, є постійні витрати, то ручне введення перетворюється на марудну роботу. Це не наші методи. Читайте далі, як працювати з банківською випискою у програмі МоєОСББ.