Що нового?

Кілька невеликих змін, про які Ви обов’язково повинні знати. Далі буде мова про маленькі покращення, такі як друк документів для загальних зборів, кнопку видалення всіх оплат, завантаження всіх квитанцій, але роздільно, новий звіт “Боржники”.

Мушу сказати, що у нас постійно йдуть зміни і вдосконалення, дрібні і майже непомітні, такі що пришвидшують роботу на сервері, додаються нові звіти тощо. Такі, як нова бухгалтерія, це помітно і важливо. Але є багато змін, які відбуваються в середині і не є помітні. Одним словом, працюємо, щоб Ви економили свій час і робота Ваша проходила без стресів. 

Підготовка до загальних зборів

Ваша підготовка до загальних зборів тепер буде простішою. Повідомлення про проведення загальних зборів, протокол, додатки до протоколу, листок опитування – все це формується прямо в програмі. 

Заходите в розділ “Збори співвласників”, створюєте нові загальні збори, додаєте порядок денний цих зборів. Тепер можете формувати необхідні документи, для цього натискаєте кнопку друку , з’явиться ось таке меню:

Обираєте необхідний документ, натискаєте ОК. Документ заванатажується у форматі pdf, який можна роздрукувати, переслати і т.д.

Інформація про співвласників, площі квартир, документи на право власності беруться з даних які введені в програму. Тому основне ваше завдання коректно внести в програму інформацію по квартирам та співвласникам.

Видалення всіх оплат за місяць

Якщо ви раніше завантажували файл виписки з банку, щоб рознести оплати мешканців, і зробили помилку, обрали не той файл, повторно рознесли інформацію, потрібно було звернутись до нас, щоб ми виправили неточності. Тепер якщо бачите, що щось пішло не так з рознесенням оплат по квартирам, ви можете одною кнопкою видалити оплати по всім квартирам за обраний місяць. Після чого коректно перезавантажити файл. Таку процедуру слід застосовувати коли у вас виникла глобальна помилка, і її виправлення потребує багато ручної роботи. Якщо ж у вас неточності по кільком квартирам, то простіше знайти оплати по цим квартирам і виправити їх.

Щоб видалити оплати мешканців за один місяць заходите в розділ “Оплати, разові нарахування, перерахунки”. В таблиці оплат біля звичних вам кнопок завантаження файлів виписок з банку, з’явилась кнопка . Натискаєте її, обираєте місяць за який треба видалити інформацію, натискаєте ОК. Все, оплати мешканців видалені, можете повторно завантажувати виписку з банку.

Завантаження всіх квитанцій роздільно

Багато хто з вас розсилає квитанції на оплату мешканцям через Вайбер. З програми завантажуєте квитанцію по квартирі у форматі pdf і одразу через Вайбер на комп’ютері надсилаєте потрібному контакту. Незручно коли багато таких квартир, і треба завантажувати-відправляти, завантажувати-відправляти і т.д.. До цього часу, дивним чином в програмі можна було завантажити або одну квитанцію по одній квартирі, або всі квитанції одним файлом (зручно для друкування). Тепер є третій варіант завантажити одразу всі квитанції, але кожна квитанція буде в окремому файлі.

Сам дивуюсь чому ми так раніше не зробили. Це дуже сильно спрощує розсилку квитанцій багатьом контактам. 

Також нагадаю, що в нас працює розсилка квитанцій по електронним адресам співвласників. Одним натисканням кнопки квитанції розслітаться до адресатів. А ще можна відправити SMS повідомлення мешканцям, але це вже за додаткову оплату (36 коп/повідомлення).

І одразу поясню, чому ми ще не реалізували розсилку повідомлень на Вайбер. По-перше це буде платно (Вайбер бере за це гроші), і дорожче ніж зараз коштує SMS. По-друге, у Вайбера є вимоги до мінімального об’єму повідомлень в місяць. На сьогодні щомісячно необхідно замовляти повідомлень приблизно на 300€ і зараз в нас не буде таких об’ємів.

Новий звіт по боржникам

Такий звіт призначений скоріше для голови ОСББ для аналізу боржників. В ньому міститься інформація про заборгованість на даний час та стан розрахунків за три попередні місяці (різниця між нарахуванням та оплатою). Видно, чи це старий борг, чи мешканець час від часу платить, чи були спроби погасити заборгованість і т.д. 

Всі ці вдосконалення були зроблені на прохання наших користувачів. Якщо пропозиція користувача буде корисною для всіх, хто користується програмою, тоді з великою ймовірністю виконаємо прохання і зробимо таке покращення. Тому пишіть, які у вас труднощі в роботі, що можна покращити в міру наших сил будемо вам допомагати.