Розподіл небалансу холодної води

Додали в програму нову комунальну послугу “Розподіл небалансу холодної води”.

Згідно “Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг” обсяг небалансу споживання холодної води – це різниця між показаннями вузла комерційного обліку та обсягом холодної води, визначеним як сума показань вузлів розподільного обліку у будівлі/будинку, усі приміщення якої оснащені вузлами розподільного обліку.

Тепер, якщо у вас в будинку споживання води по всім квартирним лічильникам не збігається з обсягом води на загальнобудинковому лічильнику, тобто ОСББ сплачує за отриману воду більше ніж нараховано по всім квартирам, цю різницю можна розподілити між квартирами та включити до квитанції. 

Для налаштування послуги в програмі необхідно:

  1. В розділі “Комунальні послуги” знайти послугу “Розподіл небалансу холодної води” та позначити її відповідною “галочкою” (при цьому послуга “Водопостачання” повинна бути також підключена).
  2. В колонці “Кількість квартир яким нараховується” натиснути на цифру, у вікні що відкриється позначити квартири до яких буде застосовуватись дана послуга. 
  3. В розділі комунальні тарифи встановити тариф для послуги “Розподіл небалансу холодної води”.

Для розподілу обсягу небалансу холодної води необхідно, щоб  показники лічильників послуги “Водопостачання” для усіх квартир були внесені за розрахунковий період. В розділі “Показники внесення” ви можете бачити підсумковий обсяг спожитої холодної води.

Наступний крок – це визначення різниці між обсягом спожитої холодної води загальнобудинкового лічильника та споживанням по індивідуальним лічильникам. 

Останній крок – в розділі “Загальнобудинкові лічильники” для послуги “Розподіл небалансу холодної води” внести розраховану на попередньому кроці різницю за відповідний період.