Підтримка ЗСУ

Одразу після початку агресії росії та введення військового стану в Україні ми прийняли рішення про те, що не будемо блокувати користувачів за несплату, а всі надходження за користування сервісом Моє ОСББ ми будемо переказувати на підтримку ЗСУ. 

Перші тижні війни були дуже напружені і складні. Хтось пішов захищати Україну зі зброєю в руках, люди евакуйовувались зі сходу на захід, буквально під пострілами та ракетами, ще частина людей почала допомагати військовим, біженцям. Чернігів, Ніжин, Ворзель, Ірпінь, Мелітополь – ми з жахом спостерігали за подіями в цих та інших містах. Там користуються нашим сервісом, з багатьма ми спілкувались і були дружні відносини. Мелітополь досі окупований (тимчасово), а там 11 наших користувачів. 

Поки триває війна ми і надалі даємо можливість користуватись сервісом без оплати. Хто має можливість, продовжує платити за користування. Всі інші можуть користуватись без обмежень, і всім хто до 24 лютого користувався сервісом, обіцяємо зберегти доступ і не вимагати оплати.

Поки триває війна ми також будемо переказувати кошти, які надходять за користування сервісом, на підтримку ЗСУ (за виключенням єдиного податку у розмірі 5%). Сервісом користується понад 200 ОСББ, ЖБК, управителів та незалежних бухгалтерів. В нас прозоре ціноутворення – 100 гривень в місяць. Майже половина наших користувачів оплатили на весь рік за вигідною ціною ще в кінці минулого року. Тому сервіс не збирає величезних коштів щомісяця. 

За три місяці ми переказали на підтримку армії  31215,00 гривень. Це зовсім не багато, війна коштує дуже дорого. Не планували писати цей допис, про суму яку переказали. Немає нічого особливого в такій допомозі. Але саме приклад такого маленького сервісу показує, що кожна копійка важлива і має значення. І кожен може допомагати. Об’єднавши всі зусилля ми переможемо. 100 гривень сплачених за користування сервісом, перетворюються на 30 тисяч гривень допомоги армії. Сотні і тисячі маленьких бізнесів які допомагають армії перетворюють такі малі суми на мільйони і сотні мільйонів гривень підтримки ЗСУ. 

Перемога у війні і знищення ворога – це найважливіша мета для всіх українців. Тому вирішили, кошти зібрані Моє ОСББ, переказувати ЗСУ. Ми зобов’язані допомогти нашим воїнам, які на війні віддають своє життя за наше майбутнє. 

Ми віримо, що справедливість відновиться, ворог буде переможений і ми всі повернемось до мирної відбудови наших міст. 

Слава Україні! Слава ЗСУ!