Пільги та субсидії в програмі МоєОСББ

Статистика каже, що майже половина домогосподарств в Україні отримують субсидії. Ймовірність, що у вашому будинку є мешканці, які отримують субсидію майже стовідсоткова. З субсидіями багато мороки, але маємо те що маємо. Як пільги та субсидії працюють в програмі МоєОСББ читайте далі.

Переходьте на сторінку “Пільги, субсидії”, обравши відповідний пункт меню.

Таблична частина поділена на два розділи:

  • квартири: тут міститься перелік всіх квартир ОСББ, ніяких дій тут ви не робите, тільки обираєте потрібну вам квартиру;
  • пільги, субсидії: вся робота по налаштуванню пільг для обраної квартири, проводиться в цьому розіділі.

В нижньому меню доступні наступні дії:

  • – створення пільги або субсидії для обраної квартири;
  • – редагування запису про пільгу або субсидію для обраної квартири;
  • – видалити запис про пільгу або субсидію;
  • – завантажити в програму файл dbf  з звітом по субсидіям, який надає вам управління соціального захисту.

Для створення пільги чи субсидії  натискайте , відкриється вікно яке необхідно заповнити даними про пільгу та субсидію.  Вікно є двох типів: окремо для пільги, та окремо для субсидії. Щоб переключатись між ними в першому полі “Вид допомоги” з випадаючого меню оберіть пільга вам потрібна чи субсидія.

Вам необхідно заповнити поля у цих вікнах відповідно до наданих документів про те, що особа отримує відповідну пільгу. Вся інформація по субсидіям надходить від управління соціального захисту у відповідних звітах.

Після введення всіх даних, зробіть нарахування внесків на утримання будинку, та перевірте правильність обрахунків пільг та субсидій для мешканців.