Інформація про квартири в програмі МоєОСББ

В програмі міститься необхідна для роботи інформація по кожніій кваритрі в будинку. Цю інформацію потрібно один раз на початку правильно налаштувати і в подальшому, по мірі необхідності, редагувати. Про те, як вводити початкові дані в програму читайте тут. Далі опишу, що можна зробити на сторінці “Квартири“.

Обирайте в меню пункт “Квартири

В табличній частині міститься коротка інформація по квартирам: особовий рахунок, номер квартири, прізвище власника, контактний телефон та електронна пошта, розмір внеску, площа квартири, кількість кімнат та кількість мешканців.

Внизу сторінки функціональне меню:

Ви можете виконати наступні дії:

 – додати нову квартиру;

 – редагувати інформацію по обраній квартирі;

 – видалити запис про квартиру;

 – надіслати на вказану електронну пошту логін та пароль для входу в особистий кабінет мешканця.

Оберіть квартиру та натискайте . Відкриється вікно з реквізитами квартирами:

У цьому вікні ви можете редагувати основну інформацію про квартиру: номер квартири, особовий рахунок, власник, площа, кількість кімнат та ін.

На закладці “Внески/Контакти” редагується інформація про складові внеску на утримання будинку для даної квартири, доступ до персональної сторінки, контактний телефон.

Є можливість вибірково нараховувати складові внеску на утримання будинку, наприклад за утримання ліфту інколи не всі квартири сплачують. У полі “Внески на утримання будинку” натисніть на випадаючий список і поставте галочки біля тих складових внеску, які будуть нараховуватись по цій квартирі.

Щоб надати доступ до персональної сторінки мешканця необхідно вказати його електронну адресу та пароль. Пароль мешканець зможе змінити в своєму кабінеті.

Якщо відмітити галочками поля “Відправляти email” та “Відправляти sms” тоді у вас буде можливість на вказані адреси та телефон надсилати листи з повідомленнями на оплату та SMS з балансом чи іншою інформацією відповідно.

Третя закладка “Активні послуги”. Тут міститься інформація про те, які комунальні послуги, що нараховуються по загальним лічильникам розподіляються на цю квартиру. Наприклад “Електроенергія МЗК”.

Щоб надіслати мешканцю логін та пароль доступу до особистого кабінету, оберіть квартиру та натисніть на . На протязі кількох хвилин лист з логіном та паролем надійде на вказану електронну адресу мешканця.