Сторінка Мешканці – елементи паспортного столу в програмі МоєОСББ

В програмі МоєОСББ реалізовано можливості обліку всіх мешканців будинку. Це необхідно для оформлення документів на субсидію, чи довідок про склад сім’ї і т.д. За короткий термін існування програми кілька разів змінювались правила прописки, хто має вести реєстри, виписувати довідки і т.ін. На даний час ОСББ повинно видавати довідку про склад сім’ї та прописку, хоча фактично не має доступу до відповідних реєстрів. Далі ви коротко ознайомитесь з тим, що реалізовано в програмі на сторінці “Мешканці“.

Переходьте на сторінку “Мешканці“, натиснувши на відповідний пункт меню:

Таблична частина програми розділена на дві частини. В лівій перелік всіх квартир, в правій частині перелік мешканців для обраної квартири.

В нижньому меню таблиці з мешканцями всього три кнопки:

– додавання нового мешканця для обраної квартири.

– редагувати інформацію про мешканця.

– видалити мешканця.

Після створення нової квартири, інформація про власника автоматично заноситься в інформацію про мешканців, і для кожної квартири буде відображений щонайменше один мешканець – власник квартири. За необхідності ви додаєте нових мешканців.

Натискайте щоб створити нового мешканця. Відкриється вікно:

Заповнюєте відповідні поля на основі документів, наданих мешканцем квартири. Натискаєте ОК. Всі пункти зрозумілі, не потребують додаткових пояснень.

Зауважу, що дана інформація ( в тому числі поле “Документ про власність”) використовується не тільки для довідок, але також і у формуванні протоколу загальних зборів об’єднання. Тому поставтесь до заповнення інформації відповідально.

Для друку довідок оберіть необхідну квартиру в лівій таблиці з квартирами. Перевірте чи є вся необхідна інформація про мешканців, та чи вона достовірна. В разі необхідності внесіть зміни. Натискайте внизу таблиці з переліком квартир. З’явиться вікно з доступним переліком довідок:

Після натискання ОК завантажиться файл у форматі pdf з сформованою довідкою. Вся інформація для довідки береться з введених даних у розділі мешканці та з розділу “Квартири”.