Персональний кабінет мешканця

Прозорість – ключовий фактор в роботі ОСББ. Мешканці повинні мати доступ до інформації про діяльність ОСББ, в іншому випадку завжди будуть конфлікти. Доступ співвласників до фінансової та господарської інформації передбачений Законом Про ОСББ. З побудови прозорих і довірливих відносин треба починати роботу ОСББ.

Ми не можемо усунути людський фактор та виправити шахраїв, але зробити взаємодію ОСББ та мешканців зручною і простою – це нам підсилу. З самого початку створення сервісу МоєОСББ ми хотіли, щоб він був корисний не тільки для управління ОСББ, а також для мешканців, і сприяв прозорості роботи.

Персональний кабінет мешканця – сторінка, на якій мешканець може ознайомитись з розрахунками по власній квартирі, а також з діяльністю ОСББ.

Доступ до персонального кабінету

Ми не можемо контролювати та перевірити чи людина дійсно є власником квартири чи мешканцем будинку і йому потрібен доступ до інфорамції по квартирі. Тому надання доступу до персонального кабінету ми передали у вашу відповідальність, ви можете пересвідчитись кому надаєте доступ.

Вхід до персонального кабінету відбувається за допомогою електронної адреси та паролю. Щоб отримати доступ до персонального кабінету, мешканець повинен повідомити вам свою електронну адресу.

Для того, щоб надати доступ до персонального кабінету мешканця необхідно:

  1. Зайти на сторінку “Квартири
  2. Обрати квартиру, для якої даєте доступ.
  3. Натисніть  щоб відкрити вікно редагування реквізитів квартири.
  4. Оберіть закладку “Внески/контакти”
  5. У розіділі “Доступ до персональної сторінки” введіть електронну пошту та простий пароль (його мешканець зможе змінити)
  6. Збережіть введені зміни.
  7. Відправте дані для входу в персональний кабінет на електронну адресу мешканця натиснувши  в нижньому меню.

Персональний кабінет мешканця

Для входу в персональний кабінет використовуться та ж сторінка, як і для входу в програму

http://moeosbb.com/enter

Інформація на сторінці розміщується блоками зверху в них.

Інформація по нарахуванням

Перший блок з інформацією про квартиру та станом розрахунків. Натиснувши на відповідну кнопку мешканець завантажить останнє повідомлення на оплату.

Історія розрахунків

В наступному блоці графічно подана інформація по нарахуванням та оплатам. Також є можливість завантажити історію розрахунків по квартирі у файлі pdf, де буде детальна інформація про нарахування та платежі.

Показники лічильників

Якщо ОСББ веде поквартирний облік комунальних послуг, то в цьому блоці буде можливість подати покази лічильника за поточний місяць.

Корисна інформація

Наступним блоком йде інформація від ОСББ, яку потрібно донести до відома мешканця. Іншими словами це дошка оголошень. Все що ви бажаєте можна там розмістити і мешканці будуть бачити це в персональних кабінетах.

Інформацію необхідно внести в програму в розділі “Повідомлення“, закладка “Інформація для мешканців”.

Також в цьому блоці можна розміщувати питання для обговорення, голосування.

Мешканці на своїй сторінці можуть коментувати та голосувати такі обговорення. Вся статистика буде відображатись в програмі в розділі “Повідомлення“.

Для створення теми для обговорення перейдіть на сторінку “Повідомлення“, оберіть закладку “Повідомлення”.

В нижньмоу меню натисніть . У вікні, що з’явиться, заповніть необхідні поля та збережіть.

Для перегляду в програмі всіх відповідей натисніть в нижньому меню  У вікні будуть відображені всі відповіді по питанню.

Баланс ОСББ

В розділі міститься графічна інформація по видаткам за останній розрахунковий місяць, останні операції по ОСББ, та є можливість завантажити деталізований звіт (файл у форматі pdf) по всім видаткам та надходженням ОСББ.

Результати зборів співвласників

Тут відображаєтся інформація про збори співвласників, який був порядок денний, та результати голосувнаня. Це загальна інформація, детально по документам та протоколам ви можете розміщувати інформацію в розділі Корисна інформація.

Для того, щоб додати в програмі інформацію про збори співвласників, перейдіть на сторінку “Збори співвласників“.

Таблична частина поділена на два розділи. В першому створюєте збори співвласників, в другому наповнюєте збори питаннями з порядку денного.

Спочтку натисніть  для створення дати зборів. Потім додавайте питання, також натискаючи   в розділі “Порядок денний”. Натиснувши  ви зможете відредагувати поля порядку денного.

Вся інформація розміщена на сторінці “Збори співвласників” у програмі, буде відображена в персональному кабінеті мешканця.

Зворотнійі зв’язок

Мешканець може надіслати повідомлення в ОСББ, яке прийде на електронну адресу, за якою зареєстроване ОСББ.