Як надсилати квитанції на електронну адресу мешканця?

Отже, на початку кожного місяця перед ОСББ стоїть завдання провести розрахунок внесків на утримання будинку та комунальних платежів для всіх квартир. Простіше кажучи “нарахувати квартплату”.  Після чого необхідно роздрукувати повідомлення на оплату та роздати їх мешканцям.

Набагато простіше та ефективніше надіслати сформовані повідомлення на електронну пошту. В сервісі МоєОСББ це робиться за декілька натискань мишкою. Одразу після нарахування внеску на утримання ви можете надіслати на електронну пошту всім мешканцям повідомлення на оплату послуг. Це найшвидший і найдешевший (він вам нічого не коштує) метод доставки повдомлень. Далі коротка інструкція як це робити.

Зберіть електронні адреси мешканців

В першу чергу необхідно внести в систему електронні адреси тих, хто буде отримувати повідомлення про оплату (це не обов’язково власники квартири).  Проведіть опитування мешканців та зберіть електронні адреси.

Нагадаю також, що електронна адреса може використовуватись як логін для доступу до персонального кабінету мешканця (детально про це читайте тут). Тому, коли запитуєте електронну адресу, одразу запитуйте мешканця про дві речі:

  1. Чи хоче він отримувати на електронну адресу повідомлення для оплати?
  2. Чи бажає він отримати доступ до персонального кабінету? (тут детально описано персональний  кабінет мешканця)

Внесіть електронну адресу в систему

Заходьте на сторінку Квартири.

Оберіть потрібну квартиру та зробіть подвійне натискання мишкою на ній або в нижньому меню натисніть на значок редагування . Відкриється вікно для редагування реквізитів квартири. Оберіть закладку “Внески/контакти”

В поле “Email” необхідно внести електронну адресу, на яку будете надсилати повідомлення на оплату. Обов’язково відмітити пункт “Відправляти  email”, інакше ця електронна адреса буде використовуватись тільки для входу на персональну сторінку. Натисніть на кнопку ОК.

Для того, щоб надсилати повідомлення на оплату електронною поштою, необхідно щоб в реквізитах квартири було:

  1. В полі “Email” вказана правильна електронна адреса (ще раз перевірте правильність написання).
  2. Стояла галочка в пункті “Відправляти email”

Надсилаємо повідомлення на оплату

1. Переходьте на сторінку “Баланс

2. Оберіть квартиру.

3. В нижньому меню натисніть 

4. У вікні, що з’явилось, оберіть з двох варіантів надсилання повідомлення на оплату: надсилати обраній квартирі, або всім квартирам (тим в кого в реквізитах квартири вказана електронна пошта та стоїть відмітка “надсилати email”)

5. Натисніть кнопку ОК.

От і все! Лист з повідомелнням на оплату надіслано. Можна перевіряти поштову скриньку!

Листи приходять з адреси support@moeosbb.com. Переважно ці листи не попадають в спам. Якщо першого разу є труднощі з отриманням листа, первірте папку “Спам”, та помітьте цього листа “не спам”, щоб наступні листи приходили без проблем.

Ось такий вигляд у листа з повідомленням на оплату.