Облік по загальнобудинкових лічильниках

У вас в меню є пункт “Будинкові лічильники”? Ось такий:

Це означає, що в програмі для вашого будинку активовані комунальні послуги, які нараховуються по загальнобудинкових лічильниках. Детельно про це читайте на сторінці “Комунальні послуги в квитанції на оплату

Нагадаю, що облік по загальнобудинкових лічильниках потрібний в тому разі, коли така комунальна послуга йде окремим нарахуванням по квартирі (не включена у внесок на утримання будинку). Наприклад:

  1. У вашій квитанції на оплату дві стрічки: внесок на утримання будинку та освітлення місць загального користування (сума загального лічильника ділиться на всі квартири пропорційно площі). Вам потрібно активувати відповідну послугу на сторінці “Комунальні послуги”.
  2. Ваше ОСББ здійснює розрахунки за освітлення місць загального користування, проте кошторисом передбачені такі видатки і вони включені в тариф на утримання будинку. В такому випадку, вам не потрібно активовувати таку послугу, не потрібно встановлювати комунальні тарифи, та користуватись розділом “Будинкові лічильники”.

Повертаємось на нашу сторінку “Будинкові лічильники”. Таблична частина складається з двох розділів:

Зліва ви обираєте будинок (якщо у вашому ОСББ більше одного будинку). В правому розділі ви щомісяця вносите показники лічильника. Розрахунок відбувається автоматично на основі тарифу вказаного в розділі “Комунальні тарифи”.

Щоб внести новий показник лічильника, натискайте на  в нижньому меню.

Далі вкажіть місяць за який ви вносите показник та показник лічильника. Натискайте “ОК”, все інше виконає програма. Проведеться розрахунок суми і вона розподілиться між мешканцями.

В нижньому меню також є кнопки редагування показника  та його видалення