Комунальні послуги в квитанції на оплату

В програмі можна налаштувати поквартирний розрахунок комунальних послуг (електроенергія, вода, тепло). Це потрібно в тому випадку, якщо мешканці платять за такі комунальні послуги до ОСББ (з постачальником послуг розраховується ОСББ) та потрібно окремою стрічкою в квитанції на оплату виділити такі комунальні послуги.

Якщо у вашому ОСББ всі мешканці мають прямі договори з постачальниками послуг, вам в цьому розділі нічого не потрібно відмічати.

Якщо такі комунальні послуги включені у внесок на утримання будинку (наприклад електроенергія місць загального користування) і ви не виділяєте їх окремою рядком в квитанції на оплату, вам в цьому розділі нічого не потрібно відмічати.

Отже вам необхідно додати в квитанцію про оплату рядок з комунальною послугою. Далі переходьте в розділ “Комунальні послуги”, натискайте відповідний пункт меню:

На сторінці відображений перелік доступних комунальних послуг з поясненнями, як вони розраховуються. Вам необхідно відмітити галочками, ті що вам потрібні.

Якщо в переліку немає необхідної послуги, чи у вас є певні особливості нарахування, зверніться до нас в підтримку, ми зможемо вам допомогти та зробити необхідний вам розрахунок комунальної послуги.

Комунальні послуги з лічильниками активують необхідні для цього розділи в програмі. Для квартир з’являться індивідуальні лічильники, де ви зможете вносити показники лічильників. Мешканці через особисті кабінети також будуть мати можливість подавати показники лічильників.

Якщо комунальна послуга передбачає будинковий лічильник, тоді з’явиться необхідний розділ в програмі з будинковими лічильником, де необхідно буде вносити його покази. Читайте про це на сторінці “Облік по загальнобудинкових лічильниках

До кожної комунальної послуги можна встановити розмір авансового платежу, який ви хочете стягувати наперед.