Як зареєструватись в програмі МоєОСББ?

Ви вирішили спробувати користуватись чи ознайомитись з програмою МоєОСББ та її можливостями. Звичайно, першим кроком буде реєстрація в програмі. Зробити це дуже легко, немає багато кроків і складних алгоритмів. Від дня реєстрації і до кінця наступного місяця користування програмою безкоштовне. Для ОСББ в яких кількість квартир менше десяти, користування безкоштовне.

Одразу скажу, що після реєстрації вам доступний повний функціонал програми, жодних обмежень в можливостях. Вам будуть доступні такі ж можливості, як і для платних користувачів. Тільки на початку у вас обмежений термін користування програмою, який триває до кінця наступного місяця після реєстрації (тобто до двох місяців). Цього часу достатньо, щоб зрозуміти можливості та зручості і продовжити користування програмою.

Перший крок.

На сайті moeosbb.com натискаєте кнопку “Зареєструвати ОСББ”.

 

Другий крок.

Ви перейшли на сторінку реєстрації вашого ОСББ. Все, що від вас потрібно це:

  • Адреса електронної пошти.  Надалі ви будете входити в програму вказуючи цю електронну пошту, тому вводьте уважно і не робіть помилок. Краще, якщо це буде електронна пошта ОСББ, а не ваша особиста.
  • Секретний пароль. Зрозуміло, щоб він був відомий тільки тим хто буде мати доступ до програми. І для того, щоб ви не зробили помилок і запам’ятали пароль, потрібно ввести його два рази 🙂
  • Назва вашого ОСББ.

Введіть всі дані. Почитайте Згоду на обробку персональних даних та Договір публічної оферти, після чого поставте галочку. Натисніть на кнопку “Зареєструвати”.

Вітаю! Це все. Ви зареєстровані, і попадете одразу в робочий кабінет програми.

Ще одне зауваження. На вказану електронну адресу будуть надходити листи з новинами, рекомендаціями по роботі, роз’ясненнями та іншими цікавими речами. На початку вам прийде декілька автоматичних листів розсилки, які допоможуть освоїтись в програмі. Дуже рекомендую не відписуватись від цієї розсилки, адже тоді ми втратимо з вами зв’язок, а ви можете пропустити важливу інформацію, що стосується роботи програми МоєОСББ. А щоб ця розсилка вас не дратувала, краще створіть електронну адресу для ОСББ і нею користуйтесь. Насправді, крім початкової серії з чотирьох листів ми не будемо вас турбувати більше одного-двох разів на місяць. Обіцяю.

Ми намагались максимально спростити процес реєстрації, щоб ви якнайшвидше могли спробувати програму в дії. Це ж так цікаво, потицькати на незнайомі кнопки, внести дані, подивитись як рахується внесок на утримання будинку, роздрукувати квитанцію 🙂 Є люди, які одразу беруться до справи, а є люди які спочатку читають інструкцію.

Якщо вам цікаво, які наступні кроки в програмі, тоді натискайте тут.