Як роздрукувати квитанцію на оплату

Далі мова про те, як сформувати повідомлення про оплату (ще можуть називати квитанція, рахунок та ін.) для співвласників. Окрім друку повідомлень в програмі є можливість надіслати повідомлення на електронну пошту, або повідомити про стан розрахунків за допомогою SMS-повідомлень.

Повідомлення на оплату має наступний вигляд:

1. Заходьте на сторінку Баланс.

2. Оберіть місяць за який будете формувати повідомлення на оплату.

3. Позначте будь-яку квартиру, якщо необхідно створити повідомлення про оплату для всіх квартир, або конкретну квартиру для якої необхідно сформувати повідомлення. 

4. Натискайте на кнопку Друку (піктограма принтера) в меню вище таблиці.

 1. Оберіть необхідну опцію та натискайте ОК. 

Після цього Вам на комп’ютер завантажиться PDF файл, який Ви можете відкрити та роздрукувати

Доступні варіанти файлів, які ви можете завантажити:

 1. Рахунок – файл з одним повідомлення про оплату для обраної квартири.
 2. Всі рахунки – один файл в якому будуть повідомлення по всім особовим рахункам, по можливості на одному аркуші буде розміщено декілька повідомлень.
 3. Всі рахунки поквартирно – формується архів, в якому будуть окремі файли для кожного особового рахунку з повідомленням по цій квартирі (один файл – один аркуш – одне повідомлення). Це зручно для тих, хто в подальшому, наприклад надсилає повідомлення на Вайбер.
 4. Квитанція (рем. фонд) – повідмолення про оплату в якому буде тільки сума нарахувань по ремонтному фонду.
 5. Всі квитанції (рем. фонд) – один файл в якому будуть повідомлення по всім особовим рахункам, в яких буде тільки сума нарахувань по ремонтному фонду.
 6. Квитанція (утр. буд.) – повідомлення про оплату в якому буде тільки сума нарахувань по внеску на утримання будинку (якщо крім внесків, нараховуються інші послуги, тоді вони не будуть в квитанції).
 7. Всі квитанції (утр.буд.) – один файл в якому будуть всі повідомлення на оплату в яких буде тільки сума нарахувань по внеску на утримання будинку.
 8. Квитанція (разове нарахування) – один файл в якому буде повідомлення на оплату тільки разових нарахувань (без внеску на утримання будинку) для обраної квартири.
 9. Всі квитанції (разове нарахування) – один файл в якому будуть всі повідомлення на оплату тільки разового нарахування.
 10. Всі рахунки без власників – один файл в якому будуть повідомлення по всім особовим рахункам, по можливості на одному аркуші буде розміщено декілька повідомлень. Поле “Платник” буде пусте, тобто в повідомленні не буде вказано прізвище власника квартири.