Завантаження виписки з Приват24

В програмі МоєОСББ є можливість формувати оплати по квартирам з файлів виписки Приватбанку у форматі dbf. У багатьох клієнтів виникають труднощі з завантаженням виписки у dbf з Приват24. Це пов’язано з тим, що основні браузери перестали підтримувати функції Java, а в Приват24 якраз створення dbf файлу працювало завдяки цим функціям. Чи є вихід з такої ситуації? Звісно є – це новий Приват24. Далі буде коротенька інструкція про те, як завантажити виписку у файлі dbf з Приват24.

Заходьте у свій Приват24. В правому верхньому кутку повинна бути кнопка “НОВИЙ ДИЗАЙН”. Тисніть на неї і переходьте у новий Приват24.

Далі обираєте своє підприємство:

Ви попадаєте на головну сторінку з вашими рахунками, на якій можете переглядати дані та робити необхідні дії. Зліва меню, а інша частина відведена під табличну частину. Структура дуже подібна до програми МоєОСББ 🙂

Для створення файлу dbf з випискою, вам необхідно зайти на сторінку де такі виписки можна переглядати.  В головному меню є пункт “Рахунки та виписки”, але в Приватбанку вирішили не додавати на цю сторінку можливість завантаження файлу dbf.  Така можливість є на сторінці “Зведена виписка” яку можна знайти натиснувши в меню на “Каталог послуг”.

Ви попадете на сторінку “Додаткові розділи та віджети”, на якій можна знайти необхідну нам “Зведену виписку”

Натискайте на “Зведена виписка”. Попадете на сторінку цього “додатку”, як це називає Приватбанк. Натискайте на кнопку “Підключити”

Ви підключили в свій Приват24 можливість робити детальну виписку.

Тепер тисніть “Відкрити” і переходьте на сторінку “Зведена виписка”

Зверніть увагу, що у вашому головному меню з’явився пункт “Бухгалтерам” і при наведенні на нього мишкою випливає підменю в якому буде пункт “Зведене виписка”. Надалі, щоб перейти на сторінку “Зведена виписка” просто заходьте в своє підприємство і в меню обирайте “Бухгалтерам – Зведена виписка”.

 

Ви попадаєте на сторінку “Зведена виписка”. Але і тут ви все ще не можете завантажити файл dbf 🙂

Натисніть мишкою на одному з пунктів “Надходження”/”Витратні операції”/”Підсумок”. Відкриється сторінка для формування виписки.

Ось тепер ви попадете на сторінку, де є можливість завантажувати виписку у форматі dbf

Заповніть уважно всі необхідні поля, для формування виписки:

В першому полі оберіть які потрібні операції: прихід, розхід чи усі. Встановіть період виписки, та категорію (якщо потрібно). Натисніть “Показати”. На екрані зформується потрібна вам виписка.

Після цього натискаєте кнопку “Експорт” та обираєте пункт “Експорт у форматі dbf”

Через кілька секунд завантажиться ваш файл dbf з випискою за обраний період та з вибраними операціями. Далі переходьте для завантаження цієї виписки в програму МоєОСББ.

До слова, можна зробити завантаження файлів виписки з будь-якого банку. Вже реалізовано в програмі робота з Ощадбанком. Якщо у вас інший банк і ви хочете завантажувати таким чином оплати – пишіть нам запит і одразу прикладайте свій dbf файл. Ми все налаштуємо під ваш банк.

Інструкція по завантаженню банківської виписки у програму МоєОСББ.